KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 5232334

nr 523 2334

Akvarell

monogramsignerad C.R "Gossebarn" 42x30

Utrop:

5.500 kr

Såld:

22.000 kr

måndag 5 maj 2008